Saç İlacı

  Saç için üretilen ilaç çeşidi diğer tüm branşlardan açık ara fazladır ve bu ilaçların büyük çoğunluğu bitkisel adıyla üretilmektedir. Bunun  en önemli sebebi halihazırda dünyada dökülme tedavisinde kullanılan ve etkinliği kanıtlanmış sadece 3 madde vardır.Bunlar procapil , finasterid ve minoxidildir. Etkili hammaddenin sayıca azlığı bitkisel ürün üretenlerin iştahını kabartmaktadır.
   Piyasaya sürülmüş yüzlerce ürün vardır ancak bunların sadece bu 3 maddeyi içerenlerin etkili olma şansı olabilir.Bitkisel adıyla tamamen vur kaç taktiğiyle üretileneler ise ne yazık ki hüsranla sonuçlanmaktadır.
 Saçlarınız döküldüğü için boşa para kaybetmemek için nasıl bir ürün kullanacağınızı iyi araştırmalısınız yoksa boşa para kaybettiğiniz gibi birde hayal kırıklığı yaşar etkili olabilecek ürünlere karşıda negatif tavır alabilirsiniz.
Unutulmamalı ki saç dökülmesi diğer hastalıklar gibi bilimsel olarak tedavi edilebilen bir hastalıktır ve doğru tedaviyle % 92 ihtimalle dökülmeyi durdurabilir hatta tüyleşmişlerin kalitesini artırabilirsiniz Bunun için ya bir dermatoloji uzmanıyla görüşmeli yada ciddi araştırma yapmalısınız.
  Bu konuda en geniş bilgiyi www.sacilaclari.com
dan  edinebilirsiniz. Piyasadaki tüm ürünlerin etkileri, yan etkileri, kabaca fiyatları, uygulama şekilleri, başarı beklentisi gibi tüm bilgilerin ayrıntılı bir şekilde anlatıldığı ve 100 den fazla ürünün incelendiği bu siteye bakmadan saç ilacı almamalısınız.
Bu konuda bir diğer sorunda satış fiyatları ve ürünün orijinalliği konusudur.Tüm saç ürünlerini uygun fiyata,kargo ücreti ödemeden güvenle alabileceğiniz www.sacurunleri.net
sitesine bakmadan ürün almamanız önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Genel saglik © 2018