Idea Klinik

Avrupa Yakasında 2 Anadolu Yakasın da bir olmak üzere İstanbul’da 3 şube, Bursa, İzmir ve Ankara’da toplam altı şubeyle hizmet veren İdea Klinik 2004 yılında kurulmuştur. Tedavisi yapılan hastalıklar üzerinden SGK sı olan hastalar indirimden yararlanabilmektedir.

Butik bir klinik olarak çalışan Idea Klinikler de saatlerce sıra beklemeden 3-5 dakika içinde muayene olunabilmekte ve eğer isterse aynı anda tedavisine başlanabilmektedir. İdea Klinikte her uzman kendi uzmanlık alanındaki tüm yenilikleri, teknolojik gelişmeleri ve yeni tedavi yöntemlerini takip etmekte ve en kısa sürede hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Doktorların ortak özelliği kendi branşlarının onlarca ameliyatını yapmadan sadece 1 veya 2 konu üzerine yoğunlaşmalarıdır. Bu sayede o hastalıklar konusunda yüksek tecrübe edinmekte ve yeni tedavi yöntemleri geliştirmektedir.Yine bir başka ortak özellikleriyse tedavilerinin tamamını yüksek teknolojik cihazlarla ayaktan yani hastaya iş gücü kaybı olmadan tedavi yapmaktadırlar.

İdea Klinik Doktor Kadrosu ve Şubelerin İletişim Bilgileri

Nişantaşı

Op.Dr.Nizam KURTDERE Proktolog, Genel Cerrah

Op.Dr.Onur GÜRER Kalp Damar Cerrahı

Kadıköy

Prof.Dr.Hasan Berat CİHAN Kalp Damar Cerrahı

Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS Genel Cerrah ve Proktoloji Uzmanı

Bakırköy

Op.Dr.Atilla KAYA Proctoloji Genel Cerrah

Op. Dr. Seher ŞİRİN Genel Cerrah (makat hastalıkları)

Op Dr Orhan COŞKUN Klap Damar Cerahı

Bursa
Op Dr Ergun AYGÖREN Proctoloji, Genel Cerrahi Uzmanı
Op Dr Eren ANĞ Kalp Damar Cerrahi Uzmanı

İzmir
OP Dr Demet AĞRAS Genel Cerrah ve Proktoloji Uzmanı
Op Dr Serkan Akarsu Kalp Damar Cerrahi Uzmanı

Ankara
Op Dr Nihat Aydın Kalp Damar Cerrahi Uzmanı
Op Dr Adil Altınsoy Proctolog Genel Cerrah

Kalp damar cerrahi ünitesinde damar hastalıklarından varis ve hemanjiom tedavilerinde ameliyatsız yöntemler lazer, Radyo Frekans, köpük tedavi, mikro skleroterapi ve skleroterapi yöntemleri kullanılmaktadır. Tüm uygulamalar hastanın iş gücü kaybına sebep olmadan yapılmaktadır. Gerek varis gerekse hemanjiom tedavisi olan hastalar aynı gün işine dönebilmektedir.

Genel cerrahi ünitesinde
Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) tedavisinde hastanın sosyal yaşamını engellemeyen mikro sinüsektomi, Bascom procedür, pit picking yöntemleriyle çağdaş ameliyatlar yanı sıra sinüsotomi yöntemiyle ameliyatsız tedaviler yapılmaktadır.
Hemoroid (basur)tedavisinde lazer, lastikle boğma ve THD yöntemleri yine hastaya iş gücü kaybı yapmayacak şekilde yapılmaktadır
Makat çatlağı (makat yırtığı – anal fissür) tedavisinde kapalı L.İ.S ameliyatı ve botox enjeksiyonu. Botox enjeksiyonunu Türkiye’de ilk uygulanabileceğini tespit eden İdea Kliniktir.
Ben tedavisinde lazer, koterle buharlaştırma, radyo frekansla buharlaştırma, plexr, ve ameliyatla ben alma yöntemleri kullanılmaktadır.

Kondilom (makat siğili, genital siğil, HPV) tedavisi radyo frekansla ayaktan kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yağ kistleri vücuttaysa  liposuctionla veya en küçük deri keserek, kafadaki yağ kistleri saçlar tıraş edilmeden alınmaktadır.

El, yüz, vücut bölgelerindeki siğiller hasta okuluna veya işine ara vermeden en etkili yöntem radyo frekansla alınmaktadır.

Kaş ekimi , sakal ekimi , bıyık ekimi sadece Bakırköy şubesinde yapılmaktadır.

Kliniğin tüm şubelerinde standart fiyat uygulanmaktadır. Bir şubesinde tedavi olduğunuzda istediğiniz şubeye kontrole gidebilirsiniz.

Her gün 09.00-24.00 arasında telefonla iletişim sağlanabilir

Idea Klinik Nişantaşı Şubesi

Damar Cerrahı Op.Dr.Onur GÜRER ve Genel Cerrah Op.Dr.Nizam KURTDERE nin hizmet verdiği; ameliyatsız varis ve hemanjiom tedavileri, ayaktan hemoroid ve kıl dönmesi tedavi, çağdaş yöntemlerle ben tedavi yöntemlerinin yapıldığı Klinik faliyete geçmiştir. Merkezi İstanbul Bakırköy de bulunan Kliniğimiz İstanbul’un trafik keşmekeşinde hastalarına kolaylık sağlamak amacıyla Bağdat Caddesi şubesinden sonra Nişantaşı şubesini de hizmete soktu.

Türkiye’nin en büyükşehri İstanbul’da 10 yıldan beri hizmette doruk noktasına ulaşmıştır. Binlerce hastamıza hizmet veren Yeşilyurt şubemiz hasta yoğunluğu artması üzerine yöneticilerimiz Avrupa yakasına yeni bir merkeze gerek duymuşlardır.

2014 Yılında 2 Şube Birden

Yeni yılın ilk günlerinde hizmete açtığımız idea klinik kadıköy şubesinde hastalarımızı misafir etmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu mutluluğu sizlerle paylaşmak adına, Bakırköy ve Kadıköy şubelerimiz gibi idea Nişantaşı şubemizde, SGK hastaları ücretsiz muayene yanı sıra; Lazer, Radyo Frekans ve Köpük yöntemleriyle ameliyatsız varis tedavisi, ağrısız hemoroid tedavisi, mikro sinüsektomi yöntemiyle kıl dönmesi tedavisi, lazer ve buharlaştırma yöntemleriyle ben tedavisi hizmetlerinden indirimli yararlanabileceklerdir.

Kalitemizden Ödün Vermiyoruz

Kliniklerimizin teknolojik donanımı aynı olduğu için Bakırköy veya Kadıköy şubelerimizde tedavisi başlanan hastalarımız eğer isterlerse kontrol ve seanslarına Nişantaşı şubemizde devam edebileceklerdir. Tedavisinin devamında ücret ödemeyecek hastalar yine aynı şekilde ücret ödemeden, seans ücreti ödeyen (lazerle ben tedavisi yapılan hastalar) hastalarımız aynı ücretlerle tedavilerini yaptırabilecekler.

Nişantaşı İletişim Bilgileri
Halaskargazi cad. Kuran İş Merkezi No:145 5. Kat Şişli
TEL: 0212 247 10 04 – 0212 247 10 04
Cep: 0532 463 96 82

Idea Klinik Kadıköy Şubesi Açıldı

Varis, hemoroid, kıl dönmesi, ben tedavi gibi önemli alanlarda sağlık hizmeti veren Idea klinik bakırköy şubesinden sonra şimdide kadıköy şubesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Prof. Dr. Hasan Berat CİHAN ve Op. Dr. Ali Rıza BARLAS’ın görev yapacağı Bağdat caddesi üzerinde yer almaktadır.

 2004 Yılından Beri Hizmetinizde
1995 yılında adanada başlayan faaliyetler 2004 yılında istanbul bakırköy şubesi ile daha ileriye dönük hale gelmiştir. Geliştirdiği ameliyatsız ve ağrısız ameliyatları ile binlerce kişinin sağlığına kavuşmasına vesile olmuştur.

Kadıköy İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi No:201
Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü / Kadıköy – İstanbul
Tel: 0216 357 00 02 – 0216 357 00 03
GSM & WhatsApp: 0542 231 28 23

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Genel saglik © 2018

Biz Sizi Arayalım

yeni